MENÜ

Pedagógusok adatai 2019.

 

név

végzettség

szakképzettség

tanított tárgyak

1.

Atzél-Kalló Noémi

egyetem

történelem-német tanár

4.o. német 

6.b,7.a 8.a- b történelem

8.b osztályfőnök

2.

Balás Rita

főiskola

történelem-földrajz tanár

5.a  6.a 7. b történelem

8.a-b földrajz

5.a honismeret 6.a természetismeret

6.a osztályfőnök

3.

Balogh Zsoltné

főiskola

tanító matematika szk.

1.a osztályfőnök

4.

Barcsik Zoltai

Anikó

főiskola

magyar – német tanár

 6. 7-8. o. német

5.a 8.a  magyar

5.

Csermely Alexandra

főiskola egyetem

biológia-földrajz tanár technika tanár

5-6. o. természetismeret
7-8.o. biológia, 
5-7. technika
munkaközösség-vezető
8.b osztályfőnök
tehetséggond. –term.

6.

Debre Márta

főiskola

matematika-számítástechnika tanár

5.a 7.a 8.b matematika
5-8. o. informatika
5.a osztályfőnök munkaközösség- vezető

7.

Ekker Anikó

főiskola

tanító

4.a
3.a matematika
tehetséggond. mat. 4.o.

8.

Forróné Nagy Ágnes

főiskola

tanító

1.a

 

9. 

Gályász Attila

főiskola

tanító

3.a osztályfőnök

10.

Gesztiné Koncz Ida

főiskola

tanító

4.b

11.

Hatvani Zsolt

egyetem

magyar-fizika

6.a-b, 7. b magyar 
7-8.o fizika
7.b osztályfőnök
tehetséggond- magyar

12.

Jobbágyné

Martinkovics Beáta

főiskola

tanító matematika szk.

 4.a osztályfőnök

13.

Kálmánné Grubert Hedvig

főiskola

angol-orosz tanár       közoktatási vezető szakvizsga

4.a 5.a  6. 7.a, 8. angol
7.a osztályfőnök
5-8. o. etika
tehetséggond. - nyelvi

14.

Kampné Gilyén Mária

egyetem

angol-matematika tanár

8.a matematika, osztályfőnök

intézményvezető-helyettes

15.

Kangas Kinga

főiskola

tanító, angol sp.

3.b

3.a ének angol  1.a 4.b  munkaközösség-vezető tehetséggondozás-nyelvi 

16.

Lambert Regina

főiskola

tanító, Ének tanár

4.b osztályfőnök tehetséggondozás - zenei

17.

Németh Anasztázia

főiskola

tanító, testnevelés szk.

3.b osztályfőnök

18.

 

főiskola

tanító technika-népművelő szk.

3.a.   technika                   

                   

19.

Sidó Szabolcs

főiskola

testnevelő tanár

 7.a 8.a-b testnevelés

 

20.

Sirmer Andrea

főiskola

fejlesztő pedagógus szakvizsga

tanító magyar tanár

fejlesztés

21.

Sotkó Dénes

főiskola

matematika-kémia
közoktatási vezető szakvizsga minősítési –szakmai ellenőrzési szakértő intézményértékelési szakértő

7-8.o. kémia

6.a-b 7.b  matematika

22.

Stefanich Klára

főiskola

tanító, angol közoktatás vezetői szakvizsga

2.a 6.o. angol

intézményvezető-helyettes

23.

Szabó Judit

egyetem

magyar nyelv és irodalom

 

7.a 8.b magyar

24.

Szöllősi Virág Szabina

főiskola folyamatban

testnevelés tanár

5.a 6.a-b 7.b testnevelés

25.

Szűcsné Galánfi Villő Anna

főiskola

tanító testnevelés sp.

2.a

26.

Takátsné Czap Éva

főiskola

tanító ének szk.

gyógypedagógus   TANAK  közoktatási vezető szakvizsga  minősítési –szakmai ellenőrzési szakértő intézményértékelési szakértő

3.b környezetismeret fejlesztés tehetséggondozás – matematika 3.o. intézményvezető

27.

Tóth Krisztina

egyetem

angol tanár

1.a  2.a 4.o 5.a 6.o 7.b 8. angol

DÖK segítő tanár

28.

Tóth Rita

főiskola

tanító könyvtár szk.      közoktatási vezető szakvizsga minősítési – szakmai ellenőrzési szakértő

 

2.a osztályfőnök munkaközösség-vezető

 

Hírek

  •  

     


     

     


     

     

     

    Iskoánk Facebook
    elérhetősége:

     


     KRÉTA belépés  (e-napló)
    a képre kattintva


     


     

     

    CSENGETÉSI REND
    1. óra 800 - 845
    2. óra 900 - 945
    3. óra 1000 - 1045
    4. óra 1055 - 1140
    5. óra 1150 - 1235
    6. óra 1300 - 1345
    7. óra 1355 - 1440
    8. óra 1500 - 1545

     

     

Asztali nézet