Büszkeségeink 2017/2018

XXIX Hevesy György Kárpát-medencei Kémiaverseny

Május 25-27-én rendezték Egerben a Hevesy György Kémiaverseny országos döntőjét.
Iskolánkat Normandy Tibor 8. osztályos tanuló képviselte.
Tibor 3. lett és emellett elnyerte a legjobb gyakorlatért járó külön díjat is.

Gratulálunk!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Újvári Johanna 4.a tanuló Az országos MM publikacions országos angol levelező versenyen 4. helyezést ért el korosztályában.
Iskolánkból ezen a versenyen 10 tanuló indult 4. 6. osztályos korosztályban. Kiemelkedő eredményt ért el Freisleben Attila és Csurgai Levente.
Felkészítő tanár: Stefanich Klára.és  Kálmánné Grubert Hedvig

Intézményvezetés

Az OKLEVÉL megtekinthető itt.

Naszálytej Zrt által meghirdetett rajzversenyen

A Naszálytej Zrt által meghirdetett rajzversenyen iskolánk tanulója 1. helyezést ért el.
Nyereménye egy Családi Móka élménycsomag 65 programlehetőséggel (Feldobox programcsomag) és egy tejtermékekkel teli ajándékcsomag.
Iskolánk egy 25.000.-Ft értékű Decathlon utalványt kapott elismerésül.
Felkészítő tanár: Tóth Rita

Intézményvezetés

A tanárnő és tanítvány megtekinthető itt.