Választható programok

A projekteken készült képek megtalálhatók a galériában.

Választható programok

Tartalom

Résztvevők

"DARTS MATEK" játékos matematika óra      HP Inc Magyarország Kft.

Számfelismerés, matematikai alapműveletek, fejszámolás gyakorlása, kombinatorika, DARTS játék alapjai egy játékos óra keretében, digitális taneszközök segítségével. A Darts Matek, egy átmenet a szórakozás és a tanulás között. Az órát a Darts Matek alkalmazással a szoftver ötletgazdája, az országos magyar bajnok DARTS versenyző, Székely Pál tartotta.

1. b

5. a

Redmenta   Dolgozatjavítás piros toll nélkül

Előadás a Redmenta gyakorlati használatáról: - Regisztráció, feladatlap létrehozása, csoportok létrehozása, feladatlap megosztása. - Feladatlap létrehozása 2 perc alatt. - Feladatlap kitöltése, eredmények ellenőrzése. - Tippek, trükkök, további felhasználási módok. Telefon, tablet a tanórán? Redmenta a tanórán? - gyakorlati példák a felhasználásra.

Tantestület

eDia - Tudd meg, mit tudsz!

A Szegedi Tudományegyetem Oktatáselméleti Kutatócsoportja kidolgozott egy új generációs, elektronikus diagnosztikus mérési rendszert. Az eDia változatos, multimédiás elemeket is felhasználó, számítógép-alapú tesztjei a digitális generáció igényeinek jobban megfelelnek a hagyományos, papíralapú tesztelésnél. A hangok mellett képek, animációk, videók teszik még színesebbé, életszerűbbé a feladatokat. A tanulók feladatokra adott válaszaikat szintén változatos módon adhatják meg, például kijelöléssel, kattintással, átszínezéssel, mozgatással, átrendezéssel. A tesztek megoldása igazi élményt nyújt a diákok számára, melyek eredményéről azonnali visszajelzést kapnak.

6.b

VISSZA GOMB KÉPE\n\nINDEX: ' + (aktualisKepSzam-1) + '\nKÉP: ' + kepekEgyedi[(aktualisKepSzam-1)]); //alert('--> AKTUÁLIS KÉP\n\nINDEX: ' + aktualisKepSzam + '\nKÉP: ' + aktualisKepNev); //alert('--> ELŐRE GOMB KÉPE\n\nINDEX: ' + (aktualisKepSzam+1) + '\nKÉP: ' + kepekEgyedi[(aktualisKepSzam+1)]); if((aktualisKepSzam-1) >= 0) { document.getElementById('vissza').innerHTML = ''; } else { document.getElementById('vissza').innerHTML = ''; } if((aktualisKepSzam+1) < szam) { document.getElementById('elore').innerHTML = ''; } else { document.getElementById('elore').innerHTML = ''; } }