Igazgató választás

Igazgatóválasztás

2014.03.17-én megjelentek a KLIK fenntartásában működő intézmények intézményvezető pályázati felhívásai a Nemzeti Közigazgatási Intézmény honlapján.

A vonatkozó törvények értelmében a véleménynyilvánítás jogával a következő közösségek élhettek:

• a nevelőtestület szakmai munkaközösségei
  • a nevelőtestület
  • az alkalmazotti közösség
  • a szülői közösség
  • a diákönkormányzat

Az eljárás eredményéről a köznevelési intézmények honlapján tájékoztatást kell adni:

A 2011. évi CXC törvény a nemzeti köznevelésről 67.§ (8) bekezdése szerint
 "Az intézményvezetői megbízásra benyújtott pályázat részét képező vezetési program, a vezetési programmal kapcsolatosan - e törvény alapján véleményezésre jogosultak által - kialakított vélemény és a vélemény kialakításával kapcsolatos szavazás eredménye közérdekből nyilvános adat, amelyet a köznevelési intézmény honlapján, annak hiányában a helyben szokásos módon nyilvánosságra kell hozni."

Intézményvezetői pályázat Takátsné Czap Éva nyújtott be.

Jékely Endréné
                                                                       /a választási bizottság elnöke/

Az alábbi dokumentumok a linkre kattintva megtekinthetőek:

Vezetői program 1

Vezetői program 2

Vezetői program 3

Vezetői program 4

Vezetői program 5

Vezetői program 6

Alsós munkaközösség véleménye

Felsős munkaközösség véleménye

SZMK véleménye

Diákönkormányzat véleménye

Alkalmazotti szavazás eredménye

Nevelőtestületi szavazás eredménye

Összefoglaló

Összefoglaló a Leányfalui Móricz Zsigmond Általános Iskola intézményvezetői

pályázatáról

A mellékelt jegyzőkönyv alapján a szakalkalmazottak (nevelőtestület) Takátsné Czap Éva helyzetelemzését, fejlesztési koncepcióját és vezetői programját támogatja.

A mellékelt jegyzőkönyv alapján az alkalmazotti közösség Takátsné Czap Éva intézményvezetői megbízását támogatja.

Leányfalu, 2014. május 26.

Jékely Endréné
/a választási bizottság elnöke/